پایلا

اولین شبکه سراسری فروش و توزیع کالاهای FMCG که امکان معرفی و سفارش تمام کالاهای موجود در شبکه را به همه فروشندگان و مصرف کنندگان فراهم ساخته است.

همچنین بزرگترین و مدرنترین شبکه توزیع و تحویل کالا در کنار این شبکه شروع بکار خواهد کرد و کلیه سفارشات مشتریان را بدون اتلاف وقت و هزینه های جانبی، در محل مورد نظر تحویل خواهد داد.

بیش از 12 سال تجربه و دانش صنعت پخش و خرده فروشی کشور، به همراه دانش و تجربه های صنعت فناوری اطلاعات، در این پروژه بزرگ به خدمت گرفته شده است.


در روشهای سنتی فروش و بازاریابی، شرکتهای پخش و تولیدی به نیروی انسانی (ویزیتور) با قراردادهای موقت وابسته اند، این روش ، فروش را از حالت های سازمانی خارج کرده و شرکتها همواره در تلاش برای آموزش، نظارت و کنترل بر عملکرد صحیح این نیروی انسانی هستند و اغلب نتایج دلخواه را نیز کسب نمیکنند.


در سیستم مدرن شبکه فروش و توزیع پایلا ، شرکتهای تولیدی یا پخش، بدون تغییرات اساسی در ساختار سازمانی و بدون صرف هرگونه هزینه ای، واسطه های موجود در زنجیره تامین و فروش خود را حذف کرده و بطور مستقیم با فروشگاههای موجود در بازار هدف خود در ارتباط خواهند بود. فروشگاهها براحتی سفارشات خود را از طریق شبکه پایلا ثبت کرده و ظرف چند ثانیه بدست شرکت میرسد. در نهایت، شرکت اقدام به ارسال سفارشات خواسته شده به فروشگاهها میکند.


تامین کنندگاه یا شرکت ها، با پیوستن به شبکه پایلا :


1- واسطه ها را حذف کرده و با فروشندگان بصورت مستقیم در ارتباط باشید.

2- ویترین کالاهای شما بصورت 7/24 در اختیار فروشنده ها و مصرف گنندگان قرار میگیرد.

3- ویترین محصولات شما همیشه در دسترس همه افراد جامعه قرار خواهد گرفت و این موضوع در کنار برنامه های گسترده تولید محتوا و برندینگ شبکه پایلا، باعث معرفی بیشتر محصولات شما به مصرف کنندگان و بازارهای هدف خواهد شد.

4- آمارهای مختلف تحلیل بازار و رفتار مصرف کننده را در هر لحظه و فقط با چند کلیک ساده مشاهده خوهید کرد.

5- و ...