هایپر مارکت اینترنتی پایلا


یکی از مهمترین دغدغه های همه خانواده ها ، مخصوصا سرپرست خانواده، تامین و خرید کالاهای مصرفی مورد نیاز خانواده از سوپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای است. و همه خانواده ها سعی می کنند از فروشگاه هایی خرید کنند که قیمت مناسب و کالاهایی با کیفیت را به آن ها عرضه کنند.

این موضوع با توجه به وضعیت ترافیک، نبود جای پارک مناسب در خیابان ها، عدم وجود تمامی برند های معتبر مورد نیاز در یک فروشگاه ،  قیمت بالای کالا ، مشکلات حمل و نقل کالای خریداری شده تا منزل، و … ، بعنوان یکی از چالش ها و دغدغه های اصلی خانواده ها تبدیل شده است.

پایلا ؛ به عنوان ” بزرگترین هایپر مارکت اینترنتی در کشور ” ، در راستای رفع مشکلات تامین کالاهای مصرفی خانواده، راه حل مناسبی است که با تلاش تیم تجارت الکترونیک پایلا و مشارکت تعداد زیادی از برندهای معتبر داخلی ایجاد شده، تا خانواده های محترم ایرانی بتوانند بدون صرف وقت و هزینه، و بدون تحمل ترافیک و مشکلات خرید از فروشگاه های سطح شهر ، به راحتی کلیه کالاهای مورد نیاز خود را از طریق هایپر مارکت اینترنتی پایلا انتخاب، خرید و در زمان و آدرس مورد نظر خود به سرعت تحویل بگیرند.

 هدف پایلا ، تامین کالاهایی با کیفیت ، با قیمت مناسب ( پایین تر از قیمت فروش بازار ) ، تحویل بموقع سفارشات ، و ایجاد روش هایی آسان و سریع برای دسترسی به شبکه سراسری فروش کالا می باشد.

در واقع ، ”  پایلا  یک  هاپیر مارکت  بسیار بزرگ  و آنلاین  می باشد ” ، که امکان تهیه و خرید انواع مایحتاج خانواده های محترم ایرانی را در سراسر کشور بوجود آورده است. پایلا در نقاط مختلف دارای انبار های کالا می باشد تا بعد از اعلام موقعیت تحویل سفارش از سوی مشتریان محترم، سفارشات از نزدیک ترین انبار به آدرس مورد نظر ارسال شود تا تحویل سفارشات به مشتریان محترم پایلا ، در کمترین و سریع ترین زمان ممکن انجام شود. لذا مشتریان محترم پایلا می توانند بعد از خرید کالاهای مورد نیاز خود، به سرعت کالاهای خود را در زمان و آدرس مورد نظر تحویل بگیرند.

کلیه فرآیند های بررسی ، انتخاب ، خرید و تحویل سفارشات در پایلا ، به دقت توسط واحدهای مختلف بررسی و مدیریت می شوند، تا مشتریان محترم پایلا ، تجربه یک خرید آسان، سریع و امن را تجربه کنند.

پایلا دارای ” مجوز و نماد اعتماد الکترونیک از “مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت می باشد. این نماد، بعد از بررسی و اعتبار سنجی توسط کارشناسان محترم مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت مربوطه، به کسب و کارها و فروشگاه هایی اعطاء می شود ، که همه شرایط و اعتبار و صلاحیت لازم برای فعالیت در زمینه فروش اینترنتی را داشته باشند.

علاوه بر آن ،  سایت هایپر مارکت اینترنتی پایلا ، در ” مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد به ثبت رسیده است و کلیه صلاحیت های لازم برای فعالیت در زمینه فروش اینترنتی را دارا می باشد.

 

پایلا به بزرگی اندیشه های شماست …

 

به مجله اینترنتی پایلا هم سری بزنید …