منشور کاری شبکه پایلا


ما برای یک تغییر بزرگ آمده ایم!

آمده ایم تا تمام نیازمندی های خانواده های عزیز ایرانی را در شبکه پایلا رفع کنیم، و با امکاناتی مدرن، رفاه و سادگی خرید را به شما هدیه دهیم.


پایلا ؛ "شبکه سراسری فروش و توزیع کالا" ؛ بعنوان بزرگترین هایپر مارکت اینترنتی کشور، برای تسهیل خرید های روزانه خانواده های ایرانی شکل گرفته است. این مجموعه که با سرمایه گذاری شرکت "گروه بازرگانی پایلا" در سال 1394 راه اندازی شده؛ در تلاش است تا با ارائه مناسب ترین پیشنهاد های کالایی و خدماتی خود، ضمن ارزش نهادن به شأن و منزلت خانواده های عزیز و مصرف کنندگان محترم، امکاناتی مناسب و آسان را برای خریدهای روزانه ایشان ایجاد نماید.


"پایلا" می کوشد تا با توسعه مستمر شبکه فروش خود در نقاط مختلف تهران و کشور؛ هر روز بیشتر به مشتریان خود نزدیک شود، و کارکنان صمیمی، امین و سخت کوش پایلا؛ مجموعه متنوعی از انواع کالا های تازه و سالم را با بالاترین استاندارد های کاری؛ در نهایت صداقت و امانت؛ از معتبرترین تولیدکنندگان و تامین کنندگان داخلی و خارجی به مشتریان خود پیشنهاد می کنند.


ما در مجموعه فعالیت های نگهداری و انبارش کالاها، بارگیری و توزیع، فروش و ارتباط با مشتریان خود؛ سعی داریم تا پسماند کمتری تولید کرده، به محیط زیست احترام گذاشته، کیفیت و تازگی کالاها را حفظ نموده و بهترین شرایط خرید را برای همه مشتریان و مراجعه کنندگان به شبکه "پایلا" فراهم آوریم.

به ما سر بزنید