آمده ایم تا بر کسب و کار شما تاثیـر بگـذاریم.

و برای این مهم تنها یک راه می شناسیم و آن نوآوری است.

اینگونه است که برای تجارت تان ارزش افزوده ایجاد می کنیم.

خلاقیم و این را در تمامی شئون حرفه ای مان در نظر داریم.

ما بـازار را می ســازیم ...

تـا ...

شمــا محصولتان را بفـروشید ..


هایپر مارکت اینترنتی پایلا

یکی از مهمترین دغدغه های همه خانواده ها ، مخصوصا سرپرست خانواده، تامین و خرید کالاهای مصرفی مورد نیاز خانواده از سوپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای است. و همه خانواده ها سعی می کنند از فروشگاه هایی خرید کنند که قیمت مناسب و کالاهایی با کیفیت را به آن ها عرضه کنند.
این موضوع با توجه به وضعیت ترافیک، نبود جای پارک مناسب در خیابان ها، عدم وجود تمامی برند های معتبر مورد نیاز در یک فروشگاه ، قیمت بالای کالا ، مشکلات حمل و نقل کالای خریداری شده تا منزل، و ... ، بعنوان یکی از چالش ها و دغدغه های اصلی خانواده ها تبدیل شده است.
پایلا ؛ به عنوان " بزرگترین هایپر مارکت اینترنتی در کشور " ، در راستای رفع مشکلات تامین کالاهای مصرفی خانواده، راه حل مناسبی است که با تلاش تیم تجارت الکترونیک پایلا و مشارکت تعداد زیادی از برندهای معتبر داخلی ایجاد شده، تا خانواده های محترم ایرانی بتوانند بدون صرف وقت و هزینه، و بدون تحمل ترافیک و مشکلات خرید از فروشگاه های سطح شهر ، به راحتی کلیه کالاهای مورد نیاز خود را از طریق هایپر مارکت اینترنتی پایلا انتخاب، خرید و در زمان و آدرس مورد نظر خود به سرعت تحویل بگیرند.


شبکه سراسری فروش و توزیع کالا

پـایلا به منظور تسهیل در امر توزیع و فروش کالا و کسب رضایتمندی ذینفعان زنجیره تامین کالا (تولید کنندگان ، توزیع کنندگان، عمده فروشان ، خرده فروش ، فروشگاه داران و حتی مصرف کنندگان ) تشکیل و با حمایت و همراهی جمعی از فعالان و دست اندرکاران تولید و توزیع کالا با بهره گیری از تیم متخصص از نخبگان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر فعالیت خود را آغاز نمود .

حوزه فعالیت " پایلا " در زمینه بررسی و بهره گیری از تکنولوژی های نوین و تجارت الکترونیک، در بهبود کسب‌ وکار های فعال در اقتصاد خرده فروشی، و جلب رضایت مشتری و ایجاد امکان رقابت با محصولات خارجی و مدیریت ارزیابی و نظارت بر اجرای پروژه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.

استراتژی " پایلا" بهره گیری از تکنولوژی کلود کامپیوتینگ در ارائه خدمات به ویژه در حوزه خرید و فروش (زنجیره تامین و توزیع) و ارائه خدمات مورد نیاز این حوزه اعم از تحقیق، تحلیل، طراحی، شبیه‌سازی، تولید، پیاده‌سازی، توسعه راهبری و اجرای انواع سیستم‌های تجاری بر پایه هوش تجاری، ایجاد و راه‌اندازی شبکه های فروش و توزیع کالا با بهره‌گیری از انواع متدها و تکنولوژی های نوین می باشد .

رویکرد " پایلا" ارائه خدمات مبتنی بر تجارت الکترونیک به تولید و توزیع کنندگان ؛ و جلب رضایت مصرف کنندگان؛ در حوزه‌های شهر هوشمند، شهروند هوشمند می باشد.


سرویس توزیع و تحویل کالا

یکی از مهمترین اجزای زنجیره تامین و توزیع، سیستم لجستیک یا حمل و نقل می باشد. با توجه به این موضوع، پایلا سیستم هوشمند مدیریت ناوگان لجستیک خود را با نام آپارار ( www.aparar.ir ) راه اندازی نموده، تا ضمن سرویس دهی مناسب و سریع به مشتریان عزیز شبکه پایلا ، بصورت آنلاین به متقاضیان عزیز که نیازمند حمل و جابجایی کالاهای خود می باشند، سرویس دهد.


شبکه تبلیغات هایلا

یکی از مهمترین اجزای فروش و توزیع. سیستم تبلیغات و اطلاع رسانی می باشد. با توجه به این موضوع، پایلا سیستم شبکه تبلیغات خود را با نام هایلا (Hayla.ir) راه اندازی نموده است ، که به تولید کنندگان و تامین کنندگان این فرصت را می دهد تا با استفاده از ظرفیت های ایجاد شده، محصول خود را بصورت هدفمند معرفی و به سمع و نظر بازار هدف خود برسانند. این شبکه فرصتی بی نظیر برای طراحان و فعالان حوزه تبلیغات، و ارتباط موثر با برندهای مختلف بازار و مشتریان است.


فرصت را از دست ندهید و اقدام کنید...


در ارتباط باشید