هر خانه یک هایپر مارکت
آوریل 30, 2017
Payla_org_slider01
استارت آپی به وسعت بازار ایران!!!
آگوست 22, 2018

استقبال برج ها و مجتمع های مسکونی غرب تهران از پایلا

این محدوده از تهران که در ساختمان ها و برج های مسکونی خود جمعیت زیادی را سکنی داده اند برای خرید مایحتاج مصرفی خود از سوپرمارکت های محلی استفاده می کنند که از تنوع چندانی برخوردار نیستند و هم چنین کالاهای خود را با قیمت مصرف کننده که بر روی محصول درج شده عرضه می کنند.  اطلاع از وجود هایپر مارکت اینترنتی پایلا؛ که امکان دسترسی به تنوع بیش از ۶۰۰۰ کالای با کیفیت و شناخته شده، آن هم با تخفیف های ۱۰ تا ۵۰ درصدی را فراهم می کند ساکنین محترم این واحد ها را تشویق به استفاده از پایلا کرد تا کالاهای مورد نیاز خود را به صورت آنلاین خریداری کرده و در محل مورد نظر خود دریافت کنند.

به گزارش واحد بازاریابی پایلا، حدود ۸۰% از اهالی ساکن در محدوده ساختمان ها و برج های مذکور در سایت پاپلا ثبت نام کرده و از خدمات اولین هایپرمارکت اینترنتی استفاده کرده اند که این آمار نشانگر استقبال اهالی است که ترجیح دادند خرید اینترنتی را جایگزین روش های قبلی کنند.

با استناد به اطلاعات جمع آوری شده و نظرسنجی از ساکنین، اهالی چند مزیت استفاده از پایلا را سرویس دهی مناسب، برند های معتبر با تخفیف های قابل ملاحظه، تنوع در شیوه پرداخت، و سرعت پایلا در ارسال کالاهای خریداری شده عنوان کردند.

موسس پایلا اظهار داشت، کلیه برج ها و ساختمان های مسکونی قادرند از طریق سایت www.payla.ir  فرم درخواست پیشبرد و فرهنگسازی را برای معرفی این سیستم نوین برای شرکت بفرستند تا گروه پایلا افراد خود را جهت اطلاع رسانی از نحوه عملکرد و مزایای خرید از پایلا بفرستد. او  همچنین نوید اجرای سیستم خرید آنلاین در لابی های برج ها را داد که دستگاه های مورد نیاز آن توسط پایلا برای سهولت در خرید اینترنتی و قابل اجرا بودن آن برای همگان مستقر می شود.  َhttp://www.payla.ir