Payla_org_slider01
استارت آپی به وسعت بازار ایران!!!
آگوست 22, 2018
چالش‌ها و فرصت‌ها در صنعت پخش
چالش‌ها و فرصت‌ها در صنعت پخش
دسامبر 23, 2018

آغاز فعالیت پایلا برای جذب پذیرندگان، از منطقه ۲ و ۵ تهران

Payla B2B E-Commerce Solution ثبت سفارش آنلاین

پایلا استارت آپی به وسعت بازار خرده فروشی ایران …

 

پایلا یک کسب و کار الکترونیک می باشد، که در زمینه مدیریت زنجیره های تامین و توزیع کالا در کشور ، بعنوان شبکه سراسری فروش و توزیع کالای کشور راه اندازی شده است.

هدف پایلا ؛ ارائه خدمات ثبت سفارشات فروشگاهها از شرکتهای تامین کننده کالا (شرکتهای پخش – تولیدی – بازرگانی – و .. ) می باشد.

 

در فاز نخست فعالیت های این استارت آپ ، فروشگاههای سوپر مارکت و آرایشی بهداشتی فروشی ها ، بعنوان پذیرندگان شبکه پایلا جذب میشوند.

با عضویت این فروشگاهها در شبکه پایلا ، آنها میتوانند کالاهای مورد نیاز فروشگاه خود را از طریق ابزار پذیرش پایلا ، که در فاز اول در قالب یک اپلیکیشن موبایل به آنها ارائه میگردد، ثبت و درخواست نمایند.

payla B2B and B2C

 

سفارشات ثبت شده در شبکه پایلا ، به پنل تامین کنندگان مربوطه ارسال میشوند و در نهایت، شرکتهای تامین کننده کالا که قبلا عضو شبکه پایلا شده اند، و امکانات لازم برای مدیریت سفارشات را دارا می باشند، نسبت به کنترل ، مدیریت و ارسال سفارشات اقدام میکنند.

Payla B2B E-Commerce Solution سفارش آنلاین کالا

کلیه مراحل ثبت، کنترل، ارسال، و تحویل سفارشات ، توسط واحد کنترل سفارشات پایلا مانیتور و رصد میشوند، تا شاخص کیفیت خدمات توزیع فیزیکی ، که یکی از اصلی ترین موضوعات قابل توجه در مدیریت زنجیره تامین و توزیع کالا می باشد، بخوبی رعایت گردد.

payla B2B and B2C

 

هدف پایلا بدست آوردن سهم بازار حداقل ۶۰ درصدی در صنعت خرده فروشی، بویژه در حوزه کالاهای مصرفی، می باشد.

 

تیم توسعه بازار پایلا در صدد است تا بسرعت وارد سایر مناطق تهران بزرگ شده و بعد از آن نیز ، فعالیت خود را در سایر استان ها و شهرستان های کشور توسعه دهد.

 

منتظر خبرهای بیشتر از فعالیت این استارت آپ قدرتمند باشید …

پایلا Payla B2B